30 sty 2015

Prezenty na walenynki

Witajcie!

Luty zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, niedługo wybije dzień Walentynek! Każda z dziewcząt chciałaby spędzić ten dzień z ukochaną osobą i tak naprawdę obecność jest najważniejsza. Ale często pojawia się pomysł zakupienia jakiegoś prezentu, chcielibyście poznać kilka pomysłów? Jeśli tak, to zapraszam. :)

MISIAKI!
Jednak innym ciekawym wyjściem jest kupno jakiegoś misiaka, pluszaka! Może wydawać się to dziecinne, ale wydaje mi się, że każda dziewczyna ucieszylaby się z takiego podarunku. Niżej umieściłam zdjęcia takich o większych rozmiarach, którę są dostęone na takich stronach, jak np. allegro, czy w jakiś więszych sklepach.


 


KWIATY!
Nie muszą być one w tradycyjnej formie, mogą wyglądać one całkiem inaczej! Przykładowo można stworzyć bukiet w kształcie serca, czy pierwszej litery imienia osoby, którą chcecie obdarować. Jeśli chcecie użyć małej "odpuchy, możecie użyć takich w wersji czkoladowej!
PIZZA OD SERCA!
Jeśli wolicie zrobić coś pysznego samemu, myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie domowa pizza w kształcie serca z ulubionymi dodatkami. Macie wtedy pewność, że ucieszy ona waszą ukochaną osobę, bo kto by nie cieszył się z tak pysznej niespodzianki? :)


Oczywiście, to takie podstawowe pomysły, wiadomo, że to wy znacie najlepiej osoby, które chcecie obdarować i najlepiej znacie je i ich zainteresowania, ale to tylko takie pomysły, które są "uniwersalne". Poza tym wiadomo, że najważniejsza jest obecność oraz pamięć i nie trzeba się wykosztowywać, czy szaleć z prezentami, wystarczy jedna różyczka, czy życzenia i już dzień staje się piękniejszy, ale mimo to postanowiłam wstawić taki post, zawsze może się komuś przydać. :)
[źródło zdjęć]


A wy jak plaujecie spędzić walentynki? 
Chciałbyście być obdarowane którymś z powyżych prezentów? :)

1 komentarz:

  1. Ja niestety spędzam walentynki samotnie. Albo z grupą koleżanek, które również nie mają co liczyć na miłość ;p
    Chociaż nie ukrywam - wspaniale byłoby dostać któryś z powyższych prezentów :D
    Trzymaj się ;*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny! Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad, do ciebie też na pewno wpadnę! :)